شرکت آبیار

این مجموعه در سال ۱۳۹۰ به منظور حفظ و نگهداری مهمترین محصول این خطه یعنی خرما تاسیس و به بهره برداری رسید که مجهزترین سردخانه ی این ناحیه برشمرده می شود ، این مجموعه از چند سردخانه و مجتمع مجهز و تخصصی جهت بسته بندی انواع خرما ساخته شده و در حال حاضر یکی از فعالیترین بخشهای فوق تخصصی در زمینه خرما در کشور پهناورمان می باشد. ظرفیت عملی این مجموعه ۱۴ کانتینر در هفته می باشد که بسته به موقعیت زمانی افزایش می یابد. درحال حاضر ما یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه سورت، بسته بندی و صادرات خرما در کشور پهناور خود هستیم.

انتخاب بهترین شرکت

شرکت آبیار تمام فرایند تولید را برای مشتریان محترم انجام میدهد .
از جمله فعالیت های شرکت :
تولید محصول ، برداشت، مرتب سازی، بسته بندی، نگهداری و در نهایت توزیع محصول به بازار هدف.

اندیشه سازمانی

_  پاسخ به نیاز مردم
ما در تلاشیم تا به نیاز ها و سلایق مردم پاسخ دهیم چرا که ما به خوبی از سلامت وسطح کیفیت دلخواه و مورد نیاز مردم آگاهیم ما با فراهم آوردن محصولات با کیفیت و معتبراز محیط زیست و سبک زندگی سالم حمایت می کنیم.
_  حفاظت از محیط زیست
عدم استفاده از سموم کشاورزی برای حفظ طبیعت

گواهینامه ها

گواهی نامه حلال به عنوان گواهی معتبر در میان کشورهای اسلامی و حتی کشورهای غیر اسلامی شناخته شده است. اساس صدور گواهینامه حلال در زمینه مواد غذایی به دلیل حساسیت و الزامات جامعه مسلمان به هر مواد غذایی است که در اسلام حلال یا غیر حلال تلقی می شوند.

تجزیه و تحلیل و نقاط کنترل کیفیت ((HACCP شناخته شده ترین سیستم بین المللی است که بر اساس تولید غذای سالم با رویکرد پیشگیرانه بنا شده است. سیستم مبتنی برHACCP یک الزام قانونی در چندین کشور از جمله ایالات متحده امریکا و اتحادیه اروپا در تمام سطوح زنجیره غذایی به استثنای تولید اولیه است.

ISO 9001 : 2015 این استاندارد بین المللی الزاماتی را برای سیستم مدیریت کیفیت مشخص می نماید، هر جا که یک سازمان :
الف) نیاز به نشان دادن توانایی خود در تامین مستمر محصولات یا خدمات را داشته باشد،به گونه ای که الزامات مشتری ومقررات وقوانین مرتبط را برآورده سازد.
ب) وهدف گذاری نماید تابواسطه به کارگیری اثر بخش سیستم،رضایت مشتری را ارتقاء دهد، و این شامل فرایندهایی برای بهبود مستمر سیستم وتضمین انطباق باالزامات مشتری و مقررات وقوانین مرتبط می باشد.
کلیه الزامات این استاندارد بین المللی عمومی وبمنظور به کارگیری در هر سازمان خواهد بود، فارغ ازنوع،اندازه، محصولات وخدماتی که آن سازمان تولید یا ارائه می نماید.
نکته1: در این استاندارد بین المللی،واژگان ” محصول ” یا ” خدمت ” تنها برای محصولات وخدماتی که به منظور ارائه به مشتری یا برآورده سازی الزام او باشد، اطلاق می گردد.
نکته2: الزامات مقرراتی وقانونی رامی توان تحت عنوان الزامات قانونی بیان نمود

سیب سلامت نماد سازمان غذا و دارو است. سازمان غذا و دارو این علامت را روی محصولاتی قرار می دهد که فاکتور های سلامتی که سازمان تعیین کرده را دارا باشند.

0

تن ظرفیت سردخانه

0

تن در سال ظرفیت بسته بندی

0

نیروی مشغول به کار در کمپانی آبیار

0

تن خرمای فرآوری شده

0

هکتار زمین کشت محصول

انواع بسته بندی

برندهای آبیار